X
تبلیغات
زولا

لیمب limbs - قسمت اول


     سلام 


      قبل از هر چیز وفات پیامبر (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) را به همه تسلیت می گویم. 


        و اما بعد..... 


        همینطور که مسابقات لیگ ساندویچ خوری در جریان است و چند روز تعطیلی موجود می باشد، بنده از فرصت استفاده کرده و بحث را ادامه می دهم. الیاژ قبضه و انواعش را گفتم و حالا می رم سراغ لیمب. جالبه بدانید که لیمب ها هم درست به اندازه قبضه ها، جای بحث دارند. اما چون مقاله زیاد هست بنابراین اجازه بدهید که در چند نوبت این بحث را مطرح کنم. ... اما قبلش خواستم از کسانی که از وبلاگ دیدن می کنند تشکر کنم و امیدوارم که بتونم مطالب خوبی برایشان بگذارم که رضایتشان جلب بشود.


 

ادامه ...

قبضه کمان، دفلکس یا رفلکس؟ انتخاب با شماست.


    سلام 


        این دوستان کنت اولاف هم عجب اسم هایی روی خودشان می گذارند.... سرکارگر فلاکیوتونو خخخخخخ

   

                  


      قبلا گفتم که یه مقاله در مورد قبضه کمان کامپوند پیدا کردم . شما چه نوع قبضه ای را انتخاب می کنید. قبضه ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند و هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. 


    


   
ادامه ...

مختصری از طرز عمل کامپوند و نوع الیاژ قبضه و لیمب


    سلام 


    قرار بود راجع به قبضه و لیمب براتون بنویسم. بحث در مورد لیمب و قبضه کامپوند خیلی زیاده اما این بحث ها در مورد ریکرو هم هست، ولی کی به ریکرو اهمیت می ده؟ 


      یه مقاله توپ پیدا کردم در مورد انواع قبضه در کمان کامپوند که بسیار زیبا هست حالا دفعه های بعد براتون می گذارم و الان جایش نیست. حقیقت اینه که دوست داشتم 24 ساعته فقط در مورد کامپوند مطلب ترجمه کنم و هر روز یه چیز جدید بنویسم ولی نمی شه .... (چون الان دیگه داریم به پایان ترم نزدیک می شویم و باید حسابی درس خواند و از این چیزهای بچه مثبتی! )


    حالا یه مختصر در مورد کمان کامپوند بخوانید تا بیشتر براتون بگم: 


 

  
ادامه ...

برخیز و مخور غم جهان گذران ....    سلام 


     بله .... خوب این هفته دیگه صد در صد براتون مطلب دارم . می خوام یواش یواش کامپوند را به یه جایی برسونم. شاید قشنگ ترین مبحث کامپوند بحث قرقره ها باشه که انواع و اقسام دارد ولی اجازه بدید فردا در مورد لیمب کمان کامپوند یه مطلب کوچولو براتون می گذارم تا بریم سراغ قرقره که یک مبحث بسیار گسترده است و در چنادین تا بخش براتون توضیح می دهم. 


     پس تا فردا ..... منتظر باشید.