X
تبلیغات
زولا

فیلم تیراندازی

سلام  

 

این یک فیلم کوتاه از فینال های انفرادی مسابقات NIMES فرانسه 2012 است. فیلم های شانگهای هم در راه است، به محض اینکه به دستم برسد در وب قرار می دهم. پس فعلا با همین سر کنید تا فیلم های جدید بیاد.... 

(همین الان متوجه شدم که حجم فیلم های شانگهای خیلی بالا است.... شاید نتوانم برایتان بگذارم، ولی اگر فایل جمع و جور گیر آوردم حتما قرار می دهم تا استفاده کنید.) متشکرم 

 

http://s2.picofile.com/file/7358913010/Indoor_Archery_World_Cup_2012_N%C3%AEmes_TV_News_YouTube_4_.flv.html

بحث 1 - دلایل فراز و فرود تیراندازان

سلام    

 

.... این یک بخش جدید در وب است. تیراندازهای عزیز اگر مشکلی داشتید در قسمت نظر بدهید مطرح کنید تا همه به هم کمک کنیم تا مشکلاتمان حل شود.

 

"به قول یکی از دوستان وبلاگی، نظر نداده از وب نروید...! " مطلب را بخوانید و نظرتان را بنویسید. متشکرم...

 

      "خوب یکی از چیزهایی که در طول دو سال و اندی تیراندازی با آن مواجه بودم این است که، نمی دانم چرا بعضی وقت ها اشتیاق تیراندازی دارم و خیلی خوب تیر می زنم.... در نتیجه خیلی هم به خودم امیدوار می شوم ... ولی چند وقت بعد دوباره افت می کنم و تیرهایم به در و دیوار اصابت می کند و خلاصه که وضعیت دوباره خراب می شود. به نظر شما تیراندازهای عزیز چرا این اتفاق می افتد؟ این در شرایطی است که  بدنسازی همان بدنسازی است و تجهیزات و تکنیک تیراندازی هم همان است... چرا رکوردها اینقدر بالا و پایین می رود؟ فکر می کنم خیلی از شما با این مسئله مواجه شده اید..." 

     .... لطفا اگر نظر یا راه حلی دارید، در قسمت "نظر بدهید"، بنویسید. منتظرم....  

  • تیرانداز دوره گرد در بحث شرکت کرده و یک راه حل ارائه داد. ممنون دوره گرد... راه حل دوره گرد را می توانید در ادامه ی مطلب ببینید... دومین نفری که وارد بحث شد از دوستان اینترنتی... ؛وحید گل پا بود... نظر او هم در ادامه ی نظر دوره گرد آمده و دوست جون اعظم هم نظر خودشو گفت. آقای محمد هم که در این بحث شرکت فرمودند.. ولی نمی دونم چرا در بحث جدید شرکت نکردند. نظرشون در ادامه موجود است ....نظر شما چیه؟ به نظر شما چرا این اتفاق می افتد؟

ادامه ...

گزارش کامل مسابقات شانگهای

سلام  

 

این گزارش کامل مسابقات شانگهای است. اگر دوست داشتید می توانید این جا دانلود نمایید.  

  

http://s1.picofile.com/file/7356141933/ECOMPR.pdf.html

مسابقات نهایی کامپوند

سلام  

  • میکس تیم  

در دیدار رده بندی تیم بریتانیا موفق شد تیم مکزیک را با نتیجه ی نزدیک 150 به 149 شکست بدهد و سوم بشود. در دیدار فینال نیز تیم فرانسه! موفق شد 153 بر 152 تیم قدرتمند آمریکا را شکست بدهد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند. چه عجب! یکی توانست آمریکایی ها را در کامپوند ببرد! 

 

  • تیمی مردان  

در این بخش و در دیدار رده بندی تیم ونزوئلا! توانست با نتیجه ی 226 بر 224 تیم ایتالیا! را شکست بدهد و سوم شود.... به نظر می رسد امروز روز شگفتی ها است.... در دیدار فینال هم تیم آمریکا موفق شد تیم فرانسه را با نتیجه ی .... بی خیال! اصلا در مورد این مسابقه نمی شود حرف زد! نمی دونید که....این مسابقه با نتیجه ی 238 بر 229 به نفع آمریکا به پایان رسید و این در حالی است که آمریکایی ها تنها دو تا نه زدند و در اند آخر 5 تیر از 6 تیر آن ها به X اصابت کرد...WooooooooooooooooooooooooooooooooW 

 

  • تیمی بانوان  

تیم ایتالیا موفق شد با نتیجه ی 230 به 217 تیم هند را شکست بدهد و سوم شود. در دیدار فینال نیز تیم آمریکا باز هم با نتیجه ی 224 بر 219 بر تیم روسیه غلبه کرد و به مقام قهرمانی رسید....  

  

  • انفرادی آقایان  

مسابقه ی رده بندی بین دو فرانسوی برگزار شد که در نهایت GENET موفق شد DELOCHE را با نتیجه ی 147 بر 146 شکست بدهد. در دیدار فینال هم وایلد از آمریکا موفق شد فیرو از مکزیک را با نتیجه ی 147 بر 138 و با اقتدار شکست بدهد و مقام قهرمانی را به دست بیاورد. امسال REO تصمیم گرفته تا همه ی قهرمانی ها را مال خودش بکند.  

 

  • انفرادی بانوان  

مسابقه ی رده بندی بین دانیله براون از بریتانیا و دایانا واتسون برگزار شد که هر دو در امتیاز 143 برابر شدند ولی در شوت آف خانم واتسون از امریکا موفق شد به پیروزی برسد(او 9 زد و خانم براون 8)  و مقام سوم را به خودش اختصاص بدهد. دیدار نهایی این ماده هم بین مارسلا تونیولی از ایتالیا و آلبینا لوگینووآ از روسیه برگزار شد که خانم تونیولی موفق شد با امتیاز 143 بر 141 قهرمانی را به دست بیاورد.  

 

خوب این هم از مسابقات شانگهای ....

فیلم تیراندازی - اخطار به مبتدی ها

سلام    

 

این فیلم تیراندازی «براد الیسون» در مسابقات داخل سالن وگاس آمریکا 2012 است. البته یک فیلم کوتاه است ولی به درد "یه دوست" می خورد که گفته بود می خواهد مدل کشش تیراندازهای مختلف را ببیند.  

 

  • هشدار جدی به مبتدی ها : شما در این فیلم  می بینید که مدل کشش و پرتاب و ... الیسون با آن مدلی که مربی تان گفته است متفاوت می باشد. عاجزانه تقاضا می کنم که "تقلید نکنید"!!! این فیلم برای یک کم حرفه ای تر ها است. ولی فقط دقت کنید که الیسون در نهایت تا زمانی که تیر بر روی رست قرار دارد هرگز دست جلو را از مسیر دایره ی زرد منحرف نمی کند. این به اصطلاح "افه" ها مال موقعی است که تیر از روی رست و کمان خارج شده است. حالا الیسون دوست داره کمانش را بپیچاند و یا دست جلو را به هر طرفی حرکت بده. اگر در زمانی که تیر بر روی رست قرار داره، چنین حرکتی با کمان انجام بشود، تیر قطعا به فیس کناری برخورد خواهد کرد ولی می دانید که الیسون خیلی دقیق است.  در واقع شما باید به مدل پرتاب خانم پشت سر الیسون دقت کنید ... چون افه هایش کمتر است.

 

کلیک کنید و ببینید :   

 

http://s1.picofile.com/file/7354875478/Brady_Ellison_practicing_at_2012_Las_Vegas_Archery_Championships_YouTube.flv.html 

 

در پایان از خواهرم و همچنین از "تیرانداز دوره گرد" کمال تشکر را دارم....  و فیلم های شانگهای هم در راه است. در اسرع وقت اقدام می شود.

آرچر

( تعداد کل: 31 )
   1       2       3       4       5       ...       7      >>