X
تبلیغات
زولا

برنامه فینال ..

سلام  

 

و این هم برنامه فینال هرچند نرسیدم تا همه تیراندازها رو معرفی کنم و خیلی اعصابم ریخته به هم...  

10 الی 10:56 ....مسابقات دور یک چهارم نهایی کامپوند خانم ها 

11 الی 11:56 .... مسابقات دور یک چهارم نهایی کامپوند خانم ها  

11:58 الی 12:13 .... مسابقه میکس تیم بین تیم های آمریکا و ژاپن  

14 الی 14:28 ... مسابقه نیمه نهایی کامپوند خانم ها 

14:28 الی 14:56 .... مسابقه نیمه نهایی کامپوند آقایان  

15 الی 15:28 مسابقات نهایی کامپوند خانم ها  

15:28 الی 15:56 ... مسابقات نهایی کامپوند آقایان  

 

....

سلام  

 

امروز به همراه خواهرم به شهرری رفته بودیم و در انجا به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) هم رفتیم. دوستان نمی دونید آنجا چقدر با صفا است. ضمن اینکه خدمات زیادی را هم مخصوص زائران ارائه می دهد. شما می توانید حصیر و زیر انداز کرایه کنید، آبجوش بخرید و غذا گرم کنید، تازه محلی هم به عنوان مکان شستن ظرف اختصاص پیدا کرده است. زائران زیادی از شهرهای مختلف ایران و حتی از کشورهای عربی به آنجا آمده بودند چون زیارت حضرت عبدالعظیم، ثواب زیارت کربلا را داره. در ضمن امروز در اعتراض به ساخت فیلم موهن درباره پیامبر(ص)، اساتید و دانشجویان دانشکده علوم حدیث ساعت 11:30 دقیقه تجمع اعتراض آمیزی در صحن مصلی برگزار کردند!  

و اما چند تا عکس از حرم حضرت عبدالعظیم گرفتم که در وب می گذارم. البته اگر کیفیت عکس ها پایینه باید من رو ببخشید چون عکس ها رو با موبایل گرفتم و دوربین موبایلم 3.2 مگا پیکسله!   

 

(یه چیزی یادم رفت بگم و آن اینکه رسما باید همین جا از تمام خادمین حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) هم تشکر ویژه داشته باشیم چون خیلی زحمت می کشند!)

 

     

 

          

 

                    

 

و در انتها یه عکس دیگه از یه جای دیگه ....  

 

            

 

  ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) را تبریک می گم و

.....    روز دختر به تمام دختران ایران زمین مبارک !!!

           

فیلم تیراندازی

سلام  

 

بالاخره با تلاش های شبانه روزی "محدثه" دوست خوبم، فیلم های تیراندازی آماده شد. ولی بچه ها باید بگم که این فیلم ها واقعن حجم بالایی داره و بنابراین ... 

 

قبل از اینکه لینک فیلم را برای دانلود بگذارم باید چند تا نکته رو بگم... 

 

  1. این فیلم مسابقه بین خانم ها پارک سونگ هیون، رکورددار ماده المپیک راند خانم ها و ناتالیا والووا، تیرانداز خوب ایتالیایی است. 
  2. شاید از دیدن این فیلم یه کم تعجب کنید ولی شیوه برگزاری مسابقه حذفی با مسابقات الان متفاوته. قبلن چهار اند و در هر اند سه تیر می زدند و هر کس در مجموع امتیاز بیشتری به دست می اورد، برنده می شد (مثل الان به روش ست سیستم نبود. لازم به ذکره که ست سیستم یک روش جدید در برگزاری مسابقات حذفی است). 
  3. همان حرف های قبلی ... بی زحمت تقلید نکنید. همان تیراندازی خودتان را بکنید. یادم می اد در مصاحبه ای که سایت "ورد آرچری" با "سیمون تری" تیرانداز بریتانیایی (برنده مدال برنز المپیک بارسلون) انجام داده بود، این مطلب نظرم را جلب کرد... سیمون تری در این مصاحبه گفت : شیوه تیراندازی من بسیار ساده است... بدون هیچ حرکت اضافی. تقریبا چیزی شبیه انچه که خانم والووا در این مسابقه انجام داده است. بدون هیچ حرکت اضافه فقط تیر بزنید.  
  4. زیاده عرضی نیست ... این هم فیلم ... 

http://s1.picofile.com/file/7482143117/1_1_.flv.html

....

سلام  

 

امروز چند تا فیلم خوب از  دوست خوبم محدثه گرفتم تا در وب بگذارم ولی متاسفانه حجم فیلم بیش از فضای وب بود. به این فکر افتادم تا برای فیلم های تیراندازی یک عدد وب جداگانه بزنم. پس منتظر وب جدید مربوط به فیلم های تیراندازی باشید.