X
تبلیغات
زولا

توضیحاتی در مورد کمان کامپوند


    سلام 


    می دونید که یه ادم خوب همواره باید مقالات خوب هم بنویسد. ولی یه ادم خوب حداقل باید اینترنت داشته باشد یا فندق شکنی ... که ندارم ... ناراحت نیستم چون همین الانش هم بدون این ها ادم خیلی خوبی هستم. مثل هاگار که نزدیک سال نو بود و داشت با خودش می گفت که سال نو باید اخلاق رفتارش را تغییر بده و بهتر بشه که در نهایت به این نتیجه رسید که بدون این تغییرات هم ادم خیلی باحالیه !!! ولی در کل  اگه این چیزها بود خیلی بهتر می شد. و اما داشتم می گشتم و چشمم خورد به یک مقاله نسبتا مناسب در مورد کمان کامپوند. البته مقالاتی در مورد مکانیسم عملکرد این کمان هم پیدا کرده و خدمت شما ارائه می نمایم. در این مقاله توضیحاتی در مورد کمان کامپوند ارائه شده که خالی از لطف نیست اگه بهش نگاهی بیندازیم. 


  ادامه ...

آقای چرا که نه؟ !!!      سلام 


                        خوب می دونید که من ادم خیلی خوبی هستم البته اگه بدی هایم را کنار بگذارم ....  بله این جناب که ملاحظه می نمایید پیر جولیان دلوچه از فرانسه هستند که یه چیزهایی راجع بهش نوشتم شاید خوشتون بیاد و استفاده بنمایید. 


              ایشون در تاریخ 6 فوریه 1982 در جنوب شرق فرانسه به دنیا امده است.  وقتی بچه بودند خیلی عصبی بودند و بنابراین مادر و پدرشان تصمیم گرفتند که بچه شان را ببرند در یک باشگاه تیراندازی با کمان تا شاید بچه دیگه عصبی نشه... و به نظر می رسه تیراندازی تاثیرش را گذاشت (خوب من که در عکس بالا هیچگونه اثری از ارامش نمی بینم)


      

           یه ماه با ریکرو کار کرد و بعد رفت کامپوند . عرضم به حضور شما دو سال تیراندازی کرد و بعد به دلیل تحصیل تیراندازی را ول کرد و در سال 2004 و بعد از 11 سال دوری دوباره برگشت و از سال 2007 عضو تیم ملی فرانسه شد. 


     


     

      به قول " باب راس"  خدا بیامرز اینجا یه شرح کمیک استریپ کوچولو زندگی می کنه: 


     می دونید که قبلا براتون کمیک استریپ هاگار می گذاشتم ولی الان اینترنت ندارم و بنابراین فقط شرح را می نویسم ....


     " هاگار به همراه رفیق گرمابه و گلستانش (ادی خوش شانسه) رفت به قنادی و سپس به قناد گفت که از هر کدوم از شیرینی هایی که در ویترین داره.... یه دونه بهش بده! 


        ادی خوش شانسه بهش گفت : هاگار مگه تو رژیم نداری؟    

             و هاگار هم گفت : چرا . قبلا از هر کدوم دو تا می خوردم! 


    البته دلیلش مشخصه چون یه بار هاگار برای لاغر شدن و رژیم گرفتن رفت پیش یه دکتر و اون دکتر بهش گفت : هاگار تو دیگه نباید اسفناج و سبزیجات و میوه بخوری بلکه باید به جایش گوشت و شیرینی و چربی بخوری .... 

    هاگار : چشم دکتر ! 


      هاگار (بیرون مطب ) : خیلی گشتم ولی بالاخره موفق شدم دکتر مورد علاقه ام را پیدا کنم!                                              


         دلوچه در حال حاضر علاوه بر تیراندازی در نیروی دریایی فرانسه مشغول خدمت می باشد در واقع در گارد ساحلی تولون نزدیک بندر مارسی در جنوب فرانسه. خیلی سخته..... ولی یه چیز اینها را براش قابل تحمل کرده و حتی لذت بخش و اون شعارش در زندگی می باشد : 


         " به سختی برای پیشرفت در تیراندازی و همچنین نیروی دریایی تلاش می کنم. بنابراین فلسفه من در زندگی اینه که تلاش بالاخره یه روزی نتیجه می دهد و بعدا هم میشه استراحت کرد و  الان موقع کاره!  شعارم در زندگی اینه که ..... :  چرا؟ را متوقف کن و بگو : چرا که نه! به این معنی که می تونم انچه را که در موردش فکر می کنم انجام بدهم و به توانایی هایم اعتماد می کنم. من فکر می کنم و سپس حرکت می کنم. "


      

       او دو تورنمنت را همیشه به یاد داره مسابقات نیس فرانسه در سال 2009 و 2013 . چون تیراندازان بزرگی را شکست داده و به فینال رسیده. " باید اعصابم را کنترل می کردم تا ان ها را شکست بدهم. "                                    
       بهترین تیرهایی که تا به حال پرتاب کرده مربوط می شود به مسابقات داخل سالن قهرمانی اروپا که مدال طلا را برده و اولین قهرمانی انفرادی اش بوده است. در بخش نیمه نهایی هر 15 و سپس در فینال هر 12 تیری که پرتاب کرد به 10 اصابت کرد. البته او سال قبل و امسال در رکلاو موفق شد با شکست پانی و وایلد مدال طلا مسابقات خارج سالن را بگیره ولی در فینال جام جهانی پاریس 2013 فقط مدال طلای میکس تیم را به دست اورد. .... عجب شانسی .... 


      پارسال در پاریس برخورد کرد به پانی .... یادمه قبلش گفتم این از اون فینال های زود هنگام می باشد و انتظار یه مسابقه خوب را داشتم. انها همانطور که گفتم در رکلاو با هم مسابقه داده بودند ولی دلوچه برنده شده بود و حالا در پاریس و در دور اول فینال دوباره با هم برخورد کردند. دلوچه بازی را با یه 10 شروع کرد و پانی هم همینطور ولی در ادامه دلوچه یهو .... یه دونه 6! زد که برق از سر همه فرانسوی ها پراند! و بعد پانی هم 9 زد. دلوچه خیلی امیدوار بود که پانی اشتباه کنه و هی 9 بزنه ولی از شانس بدش این ایتالیایی استیل عالی (می دونید که ایتالیایی ها در این جور مواقع چطوریند؟ یه اصطلاحی در موردشون مصداق داره که خارج از ادبه اگه بگم.) حتی یه دونه 9 هم نزد و به این ترتیب دلوچه حذف شد. البته در بخش میکس تیم از خجالت پانی و تونیولی در امد و مدال طلا را برد.      

               

      

     

       فردا باز هم مطلب دارم ....