تمام و کمال


      ریکرو اقایان 


    فرمودم که الیسون بعد از موفقیت در کوالی، باز در حذفی و دور 1/4، به تاراندیپ رای از هند باخت و حذف شد. نتیجه اون مسابقه 6 بر 2 به نفع "رای" تموم شد و حذف الیسون تقریبا دومین نکته دور حذفی اقایان بعد از حذف توماس اوبر فرانسوی بود. 
   
توماس اوبر لحظاتی قبل از حذف شدن.


           اما این همه ماجرا نبود و خیلی های دیگه هم حذف شدند.... در همین مرحله، جک کامینسکی هم به وسیله ژان والادون حذف شد. در دور نیمه نهایی ژان والادون اتانو داس از هند را برد و به فینال رفت که در فینال هم 6 بر 2، تاراندیپ رای را برد و اول شد. در ادامه اتانو داس هم 7 بر 1 دنیس گانکین از قزاقستان را برد و سوم شد. 


  1. ژان والادون
  2. تاراندیپ رای 
  3. اتانو داس


 

 ریکرو خانم ها 


      کره ای ها در این قسمت هر چی عنوان بود درو فرمودند. اما یه کم که به عقب برگردیم چند تا مسابقه جالب هست، مثلا مسابقه دپیکا کوماری و بوریولی ریمیل هر دو از هند در دور 1/8 که به شوت اف رفت و در نهایت کوماری با امتیاز 10 در مقابل 9 ریمیل، به دور بعد رفت. 

        

       در دور 1/4، مسابقه کوماری در برابر کیم یو می - نفر اول کوالی- باز به شوت اف رفت و اتفاقا هر دو هم 10 زدند، منتها تیر "کیم به هدف نزدیک تر بود و بازی را برد. باز در همین دور بومبایلا دووی لایشرام از هند رفت به دیدار نفر ششم کوالی از کره به نام کیم مین جونگ.... بازی ان ها هم به شوت اف رفت منتها "لایشرام" نتونست پا به پای حریف کره ای بیاد و در شوت اف 8 زد که حریف کره ای 10 زد و بازی را برد. 


       القصه که جئون سونگ اوون که در کوالی چهارم شده بود، کیم مین جونگ -نفر ششم کوالی- را برد 6 بر 0 و اول شد. در بازی رده بندی هم کیم یو می موفق شد چانگ هی جین را ببره و سوم بشه با نتیجه 6 بر 2.     کامپوند اقایان 


     فینال بین برادران وایلد برگزار شد. ریو و لوگان وایلد .... یک فینال خانوادگی که دوباره ریو برنده شد با نتیجه 6 بر 4. احتمالا بازی قشنگی بوده. اما استیو اندرسون از امریکا هم سوم شد تا امریکایی ها در این ماده مقام های اول و دوم و سوم را به دست بیاورند. اینجا هم اتفاقات جالب هست ....


     دور 1/8 با باخت جال اماس همراه بود که با نتیجه 6 بر 4 به فابین دلوبه از فرانسه باخت. اما در دور 1/4، میک شلوزر که با یه رکورد خوب، 298 و 300 در کوالی اول شده بود، با نتیجه 7 بر 1 به لوگان وایلد باخت و حذف شد. در همین مرحله ریو وایلد 6 بر 2 فیرو از مکزیک را  برد.      کامپوند خانم ها 


    خانم قاسمپور بعد از بردن حریف سنگاپوری در دور 1/8، در دور 1/4 خورد به کریستی کالین و 7 بر 1 باخت. فکر کنم الان در مجموع 8 امتیاز داشته باشه چون تو مراکش در مرحله 1/8 باخت ولی الان چون جزء 8 نفر بوده بالاخره اگه هشتم هم شده باشه، 8 امتیاز می گیره. 


     در بازی فینال، اریکا جونز چکشی و 6 بر 0 لوگینووا را برد و اول شد. در بازی رده بندی هم کریستی کالین 7 بر 1 لیندا اوچووا را برد. اوچووا در کوالی اول شده بود. البته اوچووا در نیمه نهایی 7 بر 3 به لوگینووا باخت.                                                                                                                                    

نظرات (6)
سلام چرا از ریکرو ایران کسی نیست؟
امتیاز: 0 0
پاسخ:
خوب شما اگه جیب پر پول داری، برو
18 آذر 1392 ساعت 09:33 ب.ظ
سلام جیبم پر پول هست منتها با اسکناس هزار تومنی چیزی در حدود 30 هزار تومن دارم پول یک تیر آموزشی بیمن .نظرت چیه برم یا نه؟
امتیاز: 0 0
پاسخ:
با 30 تومن تا کن سولوقون هم نمی برنت
19 آذر 1392 ساعت 10:16 ق.ظ
یادش به خیر قدیما وبلاگ نویسا کمی تواضع داشتند و جملشونو با "عرض کردم" شروع میکردن الان با "فرمودم" شروع میکنن!!!
امتیاز: 1 0
پاسخ:
نه .... همون قدیما بعضی ها یکی درمیون می گفتن : من آدم خیلی خوبی هستم
20 آذر 1392 ساعت 11:17 ق.ظ
سلام برادی دیگه چرا میبازه اونم به یک هندی!!!!
امتیاز: 0 0
پاسخ:
والا ... پیش می اد. کاریش نمی شه کرد. همیشه نمی شه برنده بود.
21 آذر 1392 ساعت 08:08 ب.ظ
سلام بزرگترین جایزه بزرگ برای تیراندازی در جهان چقدره بوده؟
امتیاز: 0 0
پاسخ:
هر چی باشه احتمالا از جایزه های مسابقات داخلی بیشتره! خخخخخ
23 آذر 1392 ساعت 05:15 ب.ظ
سلام با سرمای هوا چه میکنید چجوری تمرین میکنید
امتیاز: 0 0
پاسخ:
هیچی تمرین می کنیم .... می لرزیم .... و از زندگی لذت می بریم.
24 آذر 1392 ساعت 11:50 ق.ظ
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد