X
تبلیغات
زولا

....

سلام  

 

از انجایی که خیلی ادم خوبی هستم و خیلی خیلی متواضعم... بنابراین اسم کاربری ام را از آرچر به تیرانداز بعد از این تغییر دادم... همین

بدون شرح ...

سلام  

 

متاسفانه راجر فدرر به اندی مورای باخت و دوم شد. فکر می کنم الان فاطمه قند تو دلش اب شده ولی جوکویچ هم به خوان مارتین دل پوترو باخت و حتی به مدال برنز هم نرسید.  

 

و ... می خوام یه چیزی را بگم که امروز تو باشگاه پیش بچه های باشگاه اعتراف کردم...  

 

"من ادم خیلی خوبی هستم!!!" از اینجا امده ...  

               

 

کارتون کوروکادو ... یکی از شخصیت های این کارتون "رافاس هارداکر" بود که روی تیتراژ اول کارتون این جمله را می گفت... : من ادم خیلی خوبی هستم... (البته عمرا اینطوری نبود)  

بحث ... فرق کوالی و حذفی

سلام به همه 

 

دیروز همه شاهد باخت ایم دانگ هیون رکورددار کوالی در برابر ریک وان در ون هلندی بودند... (خیلی ناراحت شدم ولی مدال نقره فوروکاوا یک کمی حالم را بهتر کرد)... 

 

حالا بحث ما این نیست که چرا ایم تو کوالی می ترکونه و تو حذفی خوب تیر نمی زنه؟؟؟؟ بحث یک کم عمیق تره... پس عمیق تر نگاه کنید!!! 

 

موضوع اینه که : شرایط کوالی و حذفی چه فرقی با هم دارند؟؟؟   

 

منتظر نظرات شما هستم ها... زود نظرتان را بگید. ولی قبلش ... 

 

 

 

 

آقای بنیامین اولین نظر را دادند بدین شرح ... 

  • دیدید بچه هایی که تو دبیرستان شاگرد اولن ولی تو کنکور از استرس همه چی یادشون میره و ناخوناشونو تا ته میجون.
    دیدید رو جدول پیاده رو که فقط 20 سانت ارتفاع داره میشه ده ها متر بدون از دست دادن تعادل راه رفت ولی رو یه دیوار مثلا 4 متری همش حس افتادن دارید.همش مال استرسه.یعنی وقتی میدونی این آخرین شانسته و اگه ببازی همه چی تمومه بخشی از مهارتهاتو از دست میدی.این حسیه که شاید به تیراندازای برتر دست میده.ولی یه تیراندازی مثل اون آقا از مولداوی میدونه چیزی برای از دست دادن نداره و کسی هم ازش انتظار بیشتری نداره.برای او رفتن به المپیک رسیدن به اوج آرزوهاشه که بهش رسیده تازه یکی دو نفرو که ببره کلی روحیش قویتر هم میشه و با اعتماد به نفس بیشتری ادامه میده.در واقع مسابقاتی در این حد و اندازه تنها میدانی برای ارزیابی مهارت ورزشی نیست بلکه مهارتهای روحی و روانی هم اینجا به کار میاد.البته حذف شدن افرادی مثل الیسون و ایم دونگ هیون (با توجه به اینکه بارها در فینال مسابقات جهانی حضور داشتن و نشون دادن به راحتی بر استرسشون غلبه میکنن)شاید نشون دهنده این باشه که این سیستم حذفی کارایی لازم برای تشخیص بهترین ورزشکارو نداره و یه وزش باد یا یه بد شانسی از هر نوعش میتونه رنک اول دنیا رو در اولین مرحله از دور مسابقات حذف کنه و احتمال داره مسوولان در آینده برای رفع این نقیصه یه فکری بکنن که یه تیرانداز تنها با یک باخت حذف نشه و حد اقل یه شانس دیگه بهش بدن. 
  • نفر بعدی venus : اول از همه تاکید کنم که بعضیا آدم خوبی هستن!!!
    بعد بگم که نمیشه با قطعیت گفت تیراندازا تو کوالی خوب ولی تو حذفی بد عمل می کنن یا برعکس! اتفاقا می تونن عملکرد یکسانی داشته باشن ولی این تعداد اند هاست که شرایط حذفی و کوالی رو متفاوت می کنه. توکوالی شاید ۱ تیراندازی اوایل کارش خوب نباشه و بعد جبران کنه و ۱ تیر اندازم در ابتدا خوب بدرخشه بعد خسته بشه ولی در نهایت امتیاز برابری داشته باشند ولی تو حذفی این فرصت وجود نداره و تیرانداز به سادگی و خوشمزگی طعم خوراکی ها حذف میشه!
    البته من به قدرت شگرف استرس هم اعتقاد دارم معجزه می کنه ولی از نوع به درد نخور

ورزشکاران عزیز کری نخوانید...

سلام  

 

این مطلب هیچ گونه ارتباطی با تیراندازی نداره. موضوع فقط مربوط به رشته بسیار با کلاس تنیسه... و البته (با یک عذرخواهی از فاطمه دوست عزیزم) کری خوانی نواک جوکوییچ... 

 

موضوع اینه که نواک جوکوویچ پیش از شروع رقابت ها حسابی برای راجر فدرر کری خوانده بود که با حضور او در این رقابت ها، باید خواب مدال طلا را ببیند...  

 

و حالا چی شد؟   

                                   Roger Federer

هیچی جناب  به اندی مورای باخت و به این ترتیب و با توجه به پیروزی راجر فدرر برابر خوان مارتین دل پوترو آرژانتینی، راهی دیدار رده بندی شد و حالا اونه که باید خواب مدال طلا را ببیند و چهار سال هر روز خدا "در آرزوی آن باشد!!!"  

 

یکی نیست واقعن بگه ... این اصلن خوب نیست که اینقدر یک نفر اعتماد به نفس بیش از حد داشته باشد و الکی برای بقیه خط و نشان بکشد!!!  

 

نکنید این کارو ... نکنید!!!

پایان مسابقات تیراندازی المپیک

سلام  

 

در بخش آقایان اوه جین هیوک کره ای قهرمان شد تا کره ای ها هم در قسمت آقایان و هم خانم ها اول بشوند. در ضمن اگه کسی می خواد استاب مدل چوب بستنی بخره بره بخره که صاحبش قهرمان المپیک شد!!! فوروکاوا ژاپنی دوم و دای زیائو زیانگ چینی شوم شد. در ضمن ریک وان در ون که تونسته بود ایم دانگ هیون را ببره، مقامی بهتر از چهارمی به دست نیاورد.  

 

با تشکر

( تعداد کل: 18 )
   1       2       3       4      >>